TEZGAH ARASI BASKI

Tezgah arası baskı, matbaacılıkta kullanılan bir teknik terimdir ve matbaa makinelerinde kullanılan bir düzenleme yöntemidir.

Baskı işlemi sırasında, baskı makinesindeki silindirler arasındaki baskı basıncıdır. Bu baskı basıncı, baskı kalitesi ve netliği için önemlidir ve doğru bir şekilde ayarlanmalıdır. Tezgah arası baskı, bu basınç ayarının kontrol edilmesi anlamına gelir.

Tezgah arası cam baskı uygulamaları ile mutfaklarınız görsel bir derinliğe kavuşuyor!

Tezgah arası baskı, matbaacılıkta kullanılan bir baskı teknolojisidir ve baskı kalitesini artırmak için kullanılır.

Bu teknikte, baskı plakası ve baskı yüzeyi arasına bir dizi ince kağıt veya karton parçası yerleştirilir. Bu kağıt veya kartonlar, baskı işlemi sırasında baskı yüzeyine düzgün bir baskı basıncı sağlamak için kullanılır. Bu kağıt veya kartonların toplam kalınlığına "tezgah arası" denir.

Tezgah Arası Cam Baskı Nedir ?

Tezgah arası cam kaplama, mutfak tezgahları arasında kalan kısmı ister fayans  ister seramik istersenizde cam kaplama yaptırabilirsiniz. Hem maliyet, hem de daha şık durması bakımından mutfak tezgah arası cam kaplama çalışmaları tercih edilmektedir.

Mutfak tezgah arasından kullanılacak görseli arşivimizden seçebilir veya dilerseniz kendi görselinizi de uygulayabilmekteyiz. Seçilen görsel mutfak tezgahına uygun olacak şekilde uzman ekibimizce monte edilmektedir. Ürünlerimiz, gerek baskı kalitesi, gereksede işçilik konusunda garantilidir.

Profesyonel ekibimiz montaj öncesinde gelip, mutfak tezgah ölçülerini aldıktan sonra sizin belirlediğiniz bir zaman diliminde çok kısa sürede montajı tamamlayıp teslim etmektedir.

Mutfak tezgah arası cam 6 ve 8 mm olarak yapılarak cam üzerine gerekli işlemler yapılarak UV baskı yapılmaktadır.

Yapılan uygulama mutfağınıza görsel bir derinlik verecektir.

Mdf baskı modellerine ayrıca göz atabilirsiniz.

Tasarım

Talep ettiğiniz veya hazır görselleriniz grafik ekibimiz tarafından düzenlenir

Baskı

Tasarımı onaylanan zemin çalışmalarının UV makine ile bakısı yapılır.

Uygulama

Baskısı yapılan zemin görselleri, daha önce ölçülendirilen zeminlere uzman ekibimizce uygulanır

Gerçekleştirdiğimiz Tezgah Arası Baskı Proje Uygulamaları

yorum
Sefa Kadir Baran
Tezgah arası baskımız eşsiz çarpıcılıkta yerini aldı. Teşekkürler Dekopa.
yorum
Gökmen Burak
İşin başından sonuna kadar Dekopa ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Siz ve ekibiniz, işimizin bütün aşamalarında profesyonel ve özenli bir şekilde çalıştınız. Baskı kalitesi mükemmeldi
yorum
Hakkı Boz
Sizinle gerçekleştirdiğimiz tezgah arası baskı işi için memnunuz. Teşekkür ederiz.

Promosyon LEDbox (Işık Kutusu)

Kurumsal olarak satış noktalarında ve bayiliklerde kullanılabilecek ürün tanıtımları için çok ideal bir üründür. Ayaklı Ledbox, Vitrin Ledbox yada Duvar ledbox seçenekleri ile farklı kullanım alanları için idealdır.

Dekorasyonda Ledbox kullanımı

Tüm dekorasyonlarınızda mimari projelerinizde kullanabileceğiniz ürünlerimiz, dönemsel olarak yözey değişimleri yapılarak ortamlarda farklılık yaratmaktadır. Özel projelerde istenilen ebatlarda üretim yapıyor uygulama aşamasına kadar takip ediyoruz.

Özel Tezgah Arası Baskı Talebiniz mi Var ?

Whatsapp Üzerinden Yazın

Hiç beklemeden Whatsapp üzerinden anında bilgi alın.

TOP
× Bize Ulaşın.