MODULER FUAR STAND

Kolay kurulan fuar standına sahip olabileceğiniz gibi kiralaya da bilirsiniz. Dekopa İstanbul Fuar Stand merkezine gelerek istediğiniz tarzı oluşturarak standınıza sahip olabilirsiniz.

Yurt içi ve yurtdışı fuarlarınız için basit pratik personellerinizin yada kendinizin bile kurabileceği pratik standlar. 30 m2 lik bir standt ortalama yarım palettir. Ürünleriniz ile birlikte gönderebilir. Ortalama 2-5 saat içerisnde kurabilirsiniz.

Hiçbir alet gerektirmeden tek başınıza fuar stand kurabildiğinizi hayal edin.

Kolay kurulan fuar standına sahip olabileceğiniz gibi kiralaya da bilirsiniz. Dekopa İstanbul Fuar Stand merkezine gelerek istediğiniz tarzı oluşturarak standınıza sahip olabilirsiniz.

Dünyaca ünlü T3 System’in Türkiye temsilcisi olan Dekopa İstanbul merkezinde bulunan bu modüler fuar stantları markanıza eşsiz bir görsellik sunuyor. İstanbul üretim merkezinde oluşturulan modüler sistem standlar yenilikçi bir yaklaşımla markanıza farklı tarzlarda fuar stantları sunuyor.

ÖZEL PROJELERİNİZDE SİZE ÖZEL TASARIMLAR

Tamamen kolay ve pratiklik üzerine geliştirilmiş olan inovasyon ürünü modüler fuar stant sistemleri İstanbul fuar stant üretim alanımızda sizleri bekliyor. Hiçbir aparat gerektirmeyen bu sistem malzeme yapısı olarak çok hafif ve dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanacağınız bu fuar standınız ile bir çok ülkeye ve şehre sorunsuz bir şekilde gidecek, sorunsuz bir şekilde montajını yapacaksınız.

UV Baskı sistemi ile gerçekleştirilen fuar standlarımız sonrada da kullanılabilmesi için Kumaş yada PVC gibi malzemelere baskı yapıyoruz.

Hem kiralama hem de satın alma opsiyonlarına sahip olacaksınız. Bu ayrıcalıklardan faydalanabilmeniz için İstanbul modüler stant kiralama ve satın alma için iletişime geçin.

 

FUAR STAND MODELLERİMİZ

Moduler Fuar Stand Kullanım Alanları :

  • Fuar Standları
  • Avm Standları
  • Modüler Etkinlik Standları
  • Backdrop - Sahne Standları
  • ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz modüler standlar.

Lightbox Fuar stand modellerine ayrıca göz atabilirsiniz.

Tasarım

Talep ettiğiniz veya hazır görselleriniz grafik ekibimiz tarafından düzenlenir

Baskı

Hazırlanan görsel tasarımın tarafınızda önceden talep edilen materyal üzerine UV makine ile bakısı yapılır.

Uygulama

Baskısı yapılan materyaller eğer varsa önceden belirlenmiş alana uygulanır veya tarafınıza teslim edilir

Gerçekleştirdiğimiz Moduler Fuar Stand Proje Uygulamaları

Özel Moduler Fuar Stand Talebiniz mi Var ?

Whatsapp Üzerinden Yazın

Hiç beklemeden Whatsapp üzerinden anında bilgi alın.

TOP
× Bize Ulaşın.