GERGİ TAVAN

Dekopa, Tavanınızı Sanat Eserine Dönüştürür.

Gergi tavanlar ile tavanınızda sonsuz estetik ve işlevsellik deneyimi ile yaşamınıza estetik katın.

Gergi tavan uygulamaları ile mekanlar daha güzel!

Gergi tavan bir çok kullanım güzelliğine sahiptir.

  1. Estetik: Gergi tavan uygulamaları modern ve şık bir görünüm sağlar. Düz bir tavana kıyasla daha ilginç bir görsel etki yaratır.
  2. Işık Yansıtma: Gergi tavan uygulamaları, ışığı yansıtır ve dolayısıyla mekana daha aydınlık bir hava verir.
  3. Akustik Özellik: Bazı gergi tavan uygulamaları, ses yalıtım özelliklerine sahip olabilir. Bu nedenle, bir ofis veya evde daha sessiz bir ortam yaratmak için kullanılabilirler.
  4. Kolay Bakım: Gergi tavan uygulamaları kolay temizlenir ve bakımı kolaydır. Bu, uzun vadede zaman ve para tasarrufu sağlar.

Gergi Tavan Nedir ?

Gergi Tavan sadece günümüzdeki şıklığıyla değil tarihten bugüne incelenmesi gereken bir sistemdir. Gergi Tavan uygulaması dünyanın ilk tavana özel dekorasyon çeşidi olarak bilinir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte Gergi Tavan sistemleri değişti ve günümüzdeki halini aldı. PVC membranlarla birlikte hijyenik, steril, yalıtımı sağlayan ve şıklığı artıran bir seçenek olarak tavan ve duvarlarla ilgili dekorasyon çözümleri arasında yerini aldı.

Gergi Tavan hem şık hem de esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca fiyat avantajı sağlar. Gergi tavan fiyatları diğer dekorasyon çeşitlerine göre daha uygun fiyat performansına sahiptir. Bu yüzden günümüzde tavan ve duvarlara yönelik en çok tercih edilen dekoratif çözümdür.

Gergi Tavan Çeşitleri :

Gergi tavan, yüksek teknoloji ile yangına dayanıklı olarak üretilmiş özel PVC membranların yine bu iş için özel üretilmiş gergi tavan montaj profillerine ne ısıtılarak gerilmesi ile akustik, estetik, dekoratif bir yapı ve aydınlatma elemanıdır. Halk arasında germe tavan, barisol tavan, barrisol tavan veya barisol aydınlatma olarak bilinir.

Gergi Tavan malzemeleri %100 geri dönüştürülebilir kimyasal bileşimi ve bakım gerektirmeyen teknik özellikleri sayesinde tam anlamıyla çevreci bir üründür. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radiuslu uygulamalara da olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi tavan uygulamasını sadece görsel bir yapı yada malzeme olarak düşünmeyin, sağlık ve hijyen ve tasarruf olmazsa olmazları arasındadır.

UV baskı modellerine ayrıca göz atabilirsiniz.

Tasarım

Uygulanacak gergi tavan görselleri deneyimli tasarımcılarımız tarafından hazırlanır

Baskı

Tasarımı onaylanan gergi tavan görselleri baskıya hazırlanır

Uygulama

Baskısı yapılan gergi tavan görselleri daha önceden ölçüleri belirlenmiş olan ortama uygulanır

Gerçekleştirdiğimiz Gergi Tavan Modelleri

yorum
Melike Yıldız
Dekopa'dan edindiğimiz gergi tavan ile ferah ve aydınlık ortama dönüştük.
yorum
Sadettin Yalçınkaya
Ekibinizin, yüksek kaliteli malzemeleri ve doğru uygulama yöntemlerini kullanarak, istediğimiz tasarıma uygun ve mükemmel bir sonuç elde ettiğini görmek beni çok mutlu etti.
yorum
Adem Karadağ
Gergi tavan konusunda uzmanlığınızın, projemizin başarısı için önemli bir rol oynadığını düşünüyorum.

Promosyon LEDbox (Işık Kutusu)

Kurumsal olarak satış noktalarında ve bayiliklerde kullanılabilecek ürün tanıtımları için çok ideal bir üründür. Ayaklı Ledbox, Vitrin Ledbox yada Duvar ledbox seçenekleri ile farklı kullanım alanları için idealdır.

Dekorasyonda Ledbox kullanımı

Tüm dekorasyonlarınızda mimari projelerinizde kullanabileceğiniz ürünlerimiz, dönemsel olarak yözey değişimleri yapılarak ortamlarda farklılık yaratmaktadır. Özel projelerde istenilen ebatlarda üretim yapıyor uygulama aşamasına kadar takip ediyoruz.

Özel Gergi Tavan Talebiniz mi Var ?

Whatsapp Üzerinden Yazın

Hiç beklemeden Whatsapp üzerinden anında bilgi alın.

TOP
× Bize Ulaşın.