GERGİ TAVAN

Gergi tavan uygulamaları ile mekanlar daha güzel!

Gergi Tavan sadece günümüzdeki şıklığıyla değil tarihten bugüne incelenmesi gereken bir sistemdir. Gergi Tavan uygulaması dünyanın ilk tavana özel dekorasyon çeşidi olarak bilinir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte Gergi Tavan sistemleri değişti ve günümüzdeki halini aldı. PVC membranlarla birlikte hijyenik, steril, yalıtımı sağlayan ve şıklığı artıran bir seçenek olarak tavan ve duvarlarla ilgili dekorasyon çözümleri arasında yerini aldı.

Gergi Tavan hem şık hem de esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca fiyat avantajı sağlar. Bu yüzden günümüzde tavan ve duvarlara yönelik en çok tercih edilen dekoratif çözümdür. 

Gergi tavan, yüksek teknoloji ile yangına dayanıklı olarak üretilmiş özel PVC membranların yine bu iş için özel üretilmiş gergi tavan montaj profillerine ne ısıtılarak gerilmesi ile akustik, estetik, dekoratif bir yapı ve aydınlatma elemanıdır. Halk arasında germe tavan, barisol tavan, barrisol tavan veya barisol aydınlatma olarak bilinir.

 

Gergi Tavan malzemeleri %100 geri dönüştürülebilir kimyasal bileşimi ve bakım gerektirmeyen teknik özellikleri sayesinde tam anlamıyla çevreci bir üründür. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radiuslu uygulamalara da olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi tavan uygulamasını sadece görsel bir yapı yada malzeme olarak düşünmeyin, sağlık ve hijyen ve tasarruf olmazsa olmazları arasındadır.

Tasarım

Uygulanacak gergi tavan görselleri deneyimli tasarımcılarımız tarafından hazırlanır

Baskı

Tasarımı onaylanan gergi tavan görselleri baskıya hazırlanır

Uygulama

Baskısı yapılan gergi tavan görselleri daha önceden ölçüleri belirlenmiş olan ortama uygulanır

Gerçekleştirdiğimiz Proje Uygulamaları

TOP