UV CAM BASKI

Klasik baskı metotların aksine güneş ışınlarına 5 yıl dayanabilen ve gerçek bir canlı görsellik sunan UV cam baskı ile dilediğiniz her camı özelleştirin.

Yatak odası, oturma odası ve mutfak mobilya yüzeylerinde bulunan ayna ve cam yüzeylerine dilediğiniz görseli Uv Cam baskı yardımıyla fotoğraf kalitesinde baskılar uygulayabiliyoruz.

Bir çok alanda kullanılan cam ürünlerine dilediğiniz görseli uygulayalım

Cam duvar panelleri, Tezgah arası camlar, Asansör kabin camları, Cam tablolar, Işıklı duvar uygulamaları Mobilya ve dekorasyonda her alanda kullanıma uygundur.

En modern dijital baskı tekniklerinden biri olan UV baskısı, esasen inanılmaz çeşitliliği ile etkilemektedir. Akla gelebilecek tüm materyal ve yüzeyler olağanüstü bir renk yelpazesinde bu teknoloji ile basılabilir ve çok çeşitli baskı işleri göreceli olarak çevre dostu olarak gerçekleştirilebilir.

Cam üzerine baskı anlamında tüm sert yüzeyler, ham veya boyalı yüzeylere ayrıca koyu renk yüzeylere zemin atabilme özelliği ile birinci sınıf baskı bünyemizde yapılmaktadır.

Cam üzeri UV baskıda profesyonel ve kusursuz hizmet verebilmekteyiz.

Ofis, hastane, cafe, otel, okul ve tüm yaşam alanlarında istenilen görseller UV cam baskı tekniği ile işlenerek konseptinize ve markanıza uygun şekilde hazırlanır. Geniş format baskımız ile  büyük ebatlı camlara dahi tek seferde baskı yapabilmekteyiz.

UV lambaları ile kurutulan boyalar ile kalıcı ve kaliteli görseller elde edilebilmektedir. Kalınlığı 5cm ye kadar olan bütün camlara 250×320 cm. ölçüsüne kadar baskı yapılabilmektedir.

Dijital baskı ile kıyaslandığında; dijital baskı ile sıvama yapılan camlarda güneş ışınlarına bağlı olarak boya solarken, sıvanan malzeme camdan belli bir süre sonra ayrıldığı için kısa ömürlü kullanıma sahiptir. UV baskıda ise baskının kalitesi 5 sene boyunca ilk günkü canlılığını kaybetmez. Uzun süreli planlanan projelerde kesinlikle tercih edilmesi gereken bir üründür.

Dekorasyonda yeni trend. UV Cam Baskı Panelleri

Cam yüzeyine uygulanan UV cam baskılar tüm dekorasyon mükemmel estetik sağlayan bir üründür. Cam üzerine direk uygulamalar ile transparan - beyaz kapatma seçenekleri ile her çeşit camınıza kısmi veya tamamına UV baskı yapılabilmektedir. Cam duvar panelleri Tezgah arası camlar Otel Cam Tablolar vb. pek çok alanda kullanılır.

Tasarım

Talep ettiğiniz veya hazır görselleriniz grafik ekibimiz tarafından düzenlenir

Baskı

Hazırlanan görsel tasarımın cam üzerine UV makine ile bakısı yapılır.

Uygulama

Baskısı yapılan cam, daha önce ölçüsü alınan alana uygulanır

Gerçekleştirdiğimiz Cam Baskı Proje Uygulamaları

yorum
Selim Yaman
UV cam baskı ile bambaşka görüntü elde ettik, resmen canlılık eklendi alanımıza. Teşekkür ederiz Dekopa.
yorum
Gökhan Korkmaz
Dekopa, projemizdeki tüm aşamaları mükemmel bir şekilde yönetti ve zamanında tamamladı. Hem kalite hem de hizmet açısından yüksek standartları bizi çok etkiledi.
yorum
Halil Tekin
Yeniden, Dekopa ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerle çalışmaktan dolayı mutluyuz ve gelecekteki işbirliğimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Promosyon LEDbox (Işık Kutusu)

Kurumsal olarak satış noktalarında ve bayiliklerde kullanılabilecek ürün tanıtımları için çok ideal bir üründür. Ayaklı Ledbox, Vitrin Ledbox yada Duvar ledbox seçenekleri ile farklı kullanım alanları için idealdır.

Dekorasyonda Ledbox kullanımı

Tüm dekorasyonlarınızda mimari projelerinizde kullanabileceğiniz ürünlerimiz, dönemsel olarak yözey değişimleri yapılarak ortamlarda farklılık yaratmaktadır. Özel projelerde istenilen ebatlarda üretim yapıyor uygulama aşamasına kadar takip ediyoruz.

Özel Cam Baskı Talebiniz mi Var ?

Whatsapp Üzerinden Yazın

Hiç beklemeden Whatsapp üzerinden anında bilgi alın.

TOP
× Bize Ulaşın.