CAM TABLO - GLASS ARTWORK

Toptan yada perakende Cam Tablo üretimleri yapıyoruz. Mükemmel kalitede baskılar ve sınırsız görsel seçeneği ile... Toptan alımlar için özel fiyatlamalar sunuyoruz.

Kırılmaya karşı dayanıklı temperli rodajlı 4 mm düz cam kullanıyoruz. Standart ebatlar dışında özel ebat siparişler alıyoruz.

Toptan yada perakende satışlar yapıyoruz. Özel fiyatlar için bizi arayın.
+90.216 599 0107

Cam duvar panoları, Cam tablolar olarak da bilinen ürünlerimiz standart tablolara göre çok daha canlı ve kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Standart ebatlar ve özel ebatlarda hizmet veriyoruz.

Ultra kaliteli Uv baskı ile 4 mm temperli cam üzerine baskı yapıyoruz. Ürünlerimiz duvara asmaya uygun şekilde askı aparatı ile birlikte gelmektedir. Ürün gönderimleri için özel kutu ve koruma süngerleri bulunmaktadır. 

Cam üzeri UV baskıda profesyonel ve kusursuz hizmet verebilmekteyiz.

Sürekli kullanılan standart cam ölçülerimiz ölçülerimiz. 

Kare Ebatlar : 35x35 cm - 50x50 cm  - 80x80 cm


Dikdörtgen Ebatlar : 30x45 cm  - 50x70 cm -70x100 cm - 120x80 cm

Panoramik Ebat: 160x60 cm 

Ofis, hastane, cafe, otel, okul ve tüm yaşam alanlarında istenilen görseller UV cam tablolar konseptinize ve markanıza uygun şekilde hazırlanır. Geniş format baskımız ile  büyük ebatlı camlara dahi tek seferde baskı yapabilmekteyiz.

İstenilen ebatlarda yapılabilen cam tablolar kusursuz ve mükemmel parlaklığa sahiptir.

 Dekopa Cam tablolar kırılmaya karşı dayanımı yüksek ambalajı ile birlikte gönderilir.

Görseller cam yüzeyine UV baskı tekniği ile basılmaktadır. Folyo değildir. 

Özel tasarım askı aparatı ile kolayca duvara uygulayabilirsiniz. 

Cam tablolar kolay uygulanması ve duvarda kalınlık yaratmaması ile yenilikçi ve iç dekorasyonda farklı bir çözüm sunmaktadır. 

Dekorasyonda yeni trend. UV Cam Tablolar - Glass Artwork

Cam yüzeyine uygulanan UV cam baskılar tüm dekorasyon mükemmel estetik sağlayan bir üründür. Cam üzerine direk uygulamalar ile transparan - beyaz kapatma seçenekleri ile her çeşit camınıza kısmi veya tamamına UV baskı yapılabilmektedir. Cam duvar panelleri Tezgah arası camlar Otel Cam Tablolar vb. pek çok alanda kullanılır.

Whatsapp Üzerinden Yazın

Hiç beklemeden Whatsapp üzerinden anında bilgi alın.

Özel Cam Baskı Talebiniz mi Var ?

TOP
× Bize Ulaşın.