IŞIKLI UV CAM PANO- ILLUMINATED PANEL

Lightbox ürünlere alternatif ve daha canlı olarak ürettiğimiz ışıklı cam panolar istenilen ebatlarda yapılabilmektedir. Duvadan duvara yada ışıklı pano şeklinde de üretimlerimiz mevcut.

Homojen ışık sunabilmesi için özel baskı yöntemi kullanılarak yapılan ışıklı panolar dekorasyonda mükemmel canlılık ve farkındalık yaratıyor. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi ve örneklerimiz için firmamıza bekliyoruz.
Cafe Cam Baskı - Bar Cam baskıları - Gece Klupleri Işıklı Cama Baskı - Okul - Hastane ve tüm kurumlar için uygun olan ışıklı cam panolarımız ile tanışın.

Bir çok alanda kullanılan cam ürünlerine dilediğiniz görseli uygulayalım

Cam duvar panelleri, Tezgah arası camlar, Asansör kabin camları, Cam tablolar, Işıklı duvar uygulamaları Mobilya ve dekorasyonda her alanda kullanıma uygundur.

En modern dijital baskı tekniklerinden biri olan UV baskısı, esasen inanılmaz çeşitliliği ile etkilemektedir. Akla gelebilecek tüm materyal ve yüzeyler olağanüstü bir renk yelpazesinde bu teknoloji ile basılabilir ve çok çeşitli baskı işleri göreceli olarak çevre dostu olarak gerçekleştirilebilir.

Cam üzerine baskı anlamında tüm sert yüzeyler, ham veya boyalı yüzeylere ayrıca koyu renk yüzeylere zemin atabilme özelliği ile birinci sınıf baskı bünyemizde yapılmaktadır.

Cam üzeri UV baskıda profesyonel ve kusursuz hizmet verebilmekteyiz.

Firmamız Cama baskı İstanbul konusunda tecrübeli ve projeleriniz için güçlü bir partnerdir. 

Ofis, hastane, cafe, otel, okul ve tüm yaşam alanlarında istenilen görseller UV cama baskı tekniği ile işlenerek konseptinize ve markanıza uygun şekilde hazırlanır. Geniş format baskımız ile  büyük ebatlı camlara dahi tek seferde baskı yapabilmekteyiz.

UV lambaları ile kurutulan boyalar ile kalıcı ve kaliteli görseller elde edilebilmektedir. Kalınlığı 5cm ye kadar olan bütün camlara 250×320 cm. ölçüsüne kadar baskı yapılabilmektedir.

Dijital baskı ile kıyaslandığında; dijital baskı ile sıvama yapılan camlarda güneş ışınlarına bağlı olarak boya solarken, sıvanan malzeme camdan belli bir süre sonra ayrıldığı için kısa ömürlü kullanıma sahiptir. UV baskıda ise baskının kalitesi 5 sene boyunca ilk günkü canlılığını kaybetmez. Uzun süreli planlanan projelerde kesinlikle tercih edilmesi gereken bir üründür.

Işıklı Cam Panel Baskıları, Mükemmel canlılık ve farkındalık

Cam üzerine ışık geçirgenliğinde homojenlik sağlayan özel baskı yöntemimiz ile zeminden tavana yada pano olarak üretimler yapıyoruz. Projelendirme için bize ulaşın. Cam duvar panelleri Cafe Cam Paneller Otel Cam Tablolar vb. pek çok alanda kullanılır.

Uv Baskı yada Cam baskılar konusunda

0216 599 01 07 yada [email protected]
Adresinden bize ulaşın.

Tasarım

Talep ettiğiniz veya hazır görselleriniz grafik ekibimiz tarafından düzenlenir

Baskı

Hazırlanan görsel tasarımın cam üzerine UV makine ile bakısı yapılır.

Uygulama

Baskısı yapılan cam, daha önce ölçüsü alınan alana uygulanır

Gerçekleştirdiğimiz Cam Baskı Proje Uygulamaları

yorum
Yahya Eroğlu
Işıklı cam pano çalışmalarımız harika oldu. Minnettarız.
yorum
Giray Kaya
Görselliği fevkalade cam panolarımız ile etkili görünüm kazandık. Teşekkürler.
yorum
Yiğit Gün
İşbirliğimizin devamını dileriz. En kısa zamanda tekrar çalışmak üzere.

Promosyon LEDbox (Işık Kutusu)

Kurumsal olarak satış noktalarında ve bayiliklerde kullanılabilecek ürün tanıtımları için çok ideal bir üründür. Ayaklı Ledbox, Vitrin Ledbox yada Duvar ledbox seçenekleri ile farklı kullanım alanları için idealdır.

Dekorasyonda Ledbox kullanımı

Tüm dekorasyonlarınızda mimari projelerinizde kullanabileceğiniz ürünlerimiz, dönemsel olarak yözey değişimleri yapılarak ortamlarda farklılık yaratmaktadır. Özel projelerde istenilen ebatlarda üretim yapıyor uygulama aşamasına kadar takip ediyoruz.

Özel Cam Baskı Talebiniz mi Var ?

Whatsapp Üzerinden Yazın

Hiç beklemeden Whatsapp üzerinden anında bilgi alın.

TOP
× Bize Ulaşın.