MODÜLER LIGHTBOX (LEdbox) SETLERİ

Hiçbir alet gerektirmeden tek başınıza fuar standı kurabildiğinizi hayal edin. Şimdi lightbox setleri ile hayalinizi gerçekleştirelim.

Kolay kurulan  Modüler Lightbox Setlerine sahip olabileceğiniz gibi kiralaya da bilirsiniz. Dekopa İstanbul Fuar Stand merkezine gelerek istediğiniz tarzı oluşturarak standınıza sahip olabilirsiniz.

Tek yön ve çift yön olan Ledbox Setleri: her bir panelde ayrı bir görsel sunum sağlar.

Eşsiz aydınlatma sayesinde Dekopa Modüler Ledbox Setleri, her panelde mükemmel bir şekilde aydınlatır. İhtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabilirsiniz.

Dekopa Modüler Ledbox Setleri, çok yönlü kullanım özellikleri, eşsiz aydınlatma teknolojisi ve enerji tasarrufu özellikleri sayesinde, görsel sunumlarınız için mükemmel bir seçenektir. Herhangi bir mekana kolayca entegre edilebilir ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabilirsiniz.

MODÜLER LEDBOX SETLERİ İLE ETKİNLİKLER ÇOK KOLAY

Hafif alüminyum yapısı sayesinde, modüler lightbox setlerimizin taşınması kolaydır. Ledbox Setlerimiz , ister bir taşıma çantasında ister pratik bir nakliye kartonunda, herhangi bir bagaj bölmesine sığar.

Kullanım alanlarındaki çeşitliliği istediğiniz gibi değiştirin. Özellikle büyük alanlarda yüksek kalitede bir görselliğe sahip olmak istiyorsanız İstanbul Lightbox üretim merkezimize mutlaka uğrayın.

Markanızın imajı için yapacağınız en kaliteli yatırım olan lightbox paneller, tekstil baskı ve standart baskı metotlarıyla da sizlere farklı nitelikler sunuyor.

Işıklı yada ışıksız kullanıma uygundur. Fuarlar, Organizasyonlar, avm ve dekorasyonda yeni bir ürün. Lightbox Setleri. Kurumsal her firmanın envanterine girmesi gereken bir üründür. Örümcek standlardan çok daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür.

lightbox panellerinizi kolayca taşımanız için hafif ve dayanıklı malzemeler kullanıyoruz. 

Ledbox (Lightbox) Kullanım alanları

  • Avm İçi stand kurulumları
  • Pratik Fuar Standı
  • Kongre merkezleri ve toplantı alanları
  • Sinema salonları
  • Kongre standlar
  • Havaalanı ve terminaller
  • Yurtiçi ve yurtdışı fuarlar
  • ve birçok alanda kullanıma uygundur.

Moduler sahne arkası modellerine ayrıca göz atabilirsiniz.

Tüm Ledbox Setlerimizı kiralık yada satılık olarak sizlere sunuyoruz.

Siz sadece istediğiniz modeli, tarzı ve fikri söyleyin biz sizin için Lightbox setlerinizi istanbul üretim merkezimizde üretelim. 120 cm standart en ve 240 cm kadar panel sistemimiz ile istediğiniz büyüklüklerde stand oluşturabilirsiniz. Kaliteli UV baskı hizmetimiz ile göz alıcı sergilemeler sağlayın.

Tasarım

Talep ettiğiniz veya hazır görselleriniz grafik ekibimiz tarafından düzenlenir

Baskı

Hazırlanan görsel tasarımın tarafınızda önceden talep edilen materyal üzerine UV makine ile bakısı yapılır.

Uygulama

Baskısı yapılan materyaller eğer varsa önceden belirlenmiş alana uygulanır veya tarafınıza teslim edilir

MODÜLER LIGHTBOX SETLERİ UYGULAMA GÖRÜNTÜLERİ

yorum
Cemile Nur Alçiçek
Modüler Ledbox Seti beklentilerimi aştı ve harika bir görünüm oluşturdular.
yorum
Adile Güngör
Modüler set ürünüm ile ilgili herhangi bir sorunum olmadı ve işinizin bu kadar müşteri odaklı olması gerçekten takdire şayan.
yorum
İlyas Öztürk
Siparişimden son derece memnun kaldım ve gelecekte de sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağım. Tekrar teşekkürler!

Modüler Lightbox Ebatları standart mıdır?

Ebatları istediğiniz gibi belirleyebiliriz. Dekopa olarak bazı standart ebatlarımız bulunmaktadır. Uygun olan alan seçimine göre uzman arkadaşımız yönlendirme yapacaktır. Bez uygulamalarında yoğun kullanımımız 320 cm Lightbox Kumasıdır. 5 m ye kadarda Lightbox baskılar yapabilmekteyiz.

Modüler Lightbox nerelerde kullanılır?

Modüler Ledbox(Lightbox) lar, Organizasyonlarda, Avm içi etkinlikler, Sinema salonları, Outdoor etkinlikleri, yurt içi ve yurt dışı fuar standlarında, Otel fuarları ve kongre fuarlarda yoğun kullanım olan her alanda rahatca kullanılabilmektedir. Örümcek standlardan çok daha kullanışlı ışıklı ve ışıksız alternatifleri ile belirli ebatlara kadar çanta şeklinde üretimlerini yapabiliyoruz.

Modüler Lightbox Setleri Kurulumu Nasıldır?

Modüler lightbox setleri adındanda anlaşılacağı gibi modüler yapıya sahip, alet ve usta gerektirmeden kurulum yapmaya uygundur. Ürünlermizle birlikte kurulum klavuzu vermekteyiz. Her kesimden insanın kurulumunu kolayca yapabileceği modüler Ledbox ürünlerimi ışıklı ve ışıksız alternatifi ile sunulabilmektedir. Yaygın kullanım olarak yurtdışı organizasyonların vazgeçilmezi haline gelmiştir

Özel Lightbox Seti Talebiniz mi Var ?

Whatsapp Üzerinden Yazın

Hiç beklemeden Whatsapp üzerinden anında bilgi alın.

TOP
× Bize Ulaşın.