MODULER LIGHTBOX(LEDBOX - TEKSTILBOX)

Görsellerinizi yüksek kalitede sunacağınız ve iletişim çalışmalarınızda fark yaratacağınız Modüler Lightbox Setler ile farklı ebat ve tarzlarda modern sunum stantlarına sahip olun.

Dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı ile bir çok alanda kullanabileceğiniz Modüler Lightbox (LEDBOX) Setlerini ihtiyacınıza göre farklı şekil ve ölçülerde üretmekteyiz.

Tüm üretim aşamalarını tek çatı altında yürütüyoruz. Ligthbox-LEDbox-Tekstilbox-FrameBox

Hızlı ve basit bir şekilde montaj yaparak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edin.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın. 

ÖZEL PROJELERİNİZDE SİZE ÖZEL TASARIMLAR

İstanbul UV Dijital Baskı üretim merkezimizde üstün bir kaliteyle ürettiğimiz lightbox (LEDBOX) setlerimiz pek çok çeşit sunmaktayız. 

Son zamanlarda sıkça tercih edilen tavan lightbox, Duvar LEDbox, Küp LEDbox örnekleri ve üretimleri İstanbul merkezimizde mevcuttur.

İsteyeceğiniz ölçü ve tarza ürettiğimiz ürünlerimizi mağazalarınıza hassas bir şekilde uyguluyoruz. Siz sadece ihtiyacınız olanı belirtiyor, biz tüm süreçleri yönetiyoruz. 

Farklı amaçlara göre farklı ürünler üretiyoruz. Modüler Ledbox ürünlerimiz Fuar Standından , ofis dekora, ürün standlarından, mağaza vitrinlerine kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. 

Alet Gerektirmeden kurulum yapılır. Yeniden kullanım için mükemmel bir çözümdür. Sıradan örümcek standlara göre 100'lerce kez kurulum yapabilirsiniz. Alandan ve zamandan tasarruf sağlar. Otel Fuarları, Avm içi Standlar, Fuarlarve sürekli kurulup tekrar sökülebilecek tüm alanlar için mükemmel çözümdür. 

 

Baskı Yapılabilen Malzemeler:
  • Fuar LEdbox
  • Avm içi Baskdrop - Ledbox
  • Organizasyon Ledbox
  • Outdoor Lithbox
  • Kafe Dekorasyonları
  • Mağaza Vitrin Dekorasyonları için
  • Lansman Kampanyaları
  • İç mimari Tüm dekorasyonlarda etkin çözümler üretiyoruz. 

Hızlı ve basit bir şekilde montaj yaparak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edin.

İstanbul merkezimizde ihtiyacınız olan tüm lightbox modellerine ulaşabileceksiniz. Ayaklı lightbox panolar, özel tasarım lightbox panolar, animasyonlu ve birbirinden farklı farklı bir çok lightbox modeline sahip olacaksınız. Markanıza yönelik düşündüğünüz fikirleri en iyi şekilde sunabileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip lightbox dünyası sizi bekliyor.

Tasarım

Talep ettiğiniz veya hazır görselleriniz grafik ekibimiz tarafından düzenlenir, ışık yoğunluğuna göre baskıya (Lightbox Baskı) hazır hale getirilir.

UV Baskı

Hazırlanan görsel ışık geçirgenliği mükemmel olan Lightbox(Ledbox) bezlerine UV baskı yöntemi ile uygulanır.

Uygulama

Baskısı yapılan Lightboxlar eğer varsa önceden belirlenmiş alana uygulanır veya tarafınıza teslim edilir

Gerçekleştirdiğimiz Moduler Lightbox Proje Uygulamaları

yorum
Serdar Akbulut
Kurulum sonrasında Modüler Ledbox'ın aydınlatma performansı beni gerçekten şaşırttı. Her bir modülün ledleri oldukça parlak ve canlı renklerle aydınlatıyor. Teşekkürler
yorum
Kadri Yunus Uyanık
Gerçekten memnun kaldım. Kullanım şıklığı ve lüks havası veriyor.
yorum
Sevim Kaya
Özellikle farklı atmosfer yaratmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Modüler Lightbox Ebatları standart mıdır?

Ebatları istediğiniz gibi belirleyebiliriz. Dekopa olarak bazı standart ebatlarımız bulunmaktadır. Uygun olan alan seçimine göre uzman arkadaşımız yönlendirme yapacaktır. Bez uygulamalarında yoğun kullanımımız 320 cm Lightbox Kumasıdır. 5 m ye kadarda Lightbox baskılar yapabilmekteyiz.

Modüler Lightbox nerelerde kullanılır?

Modüler Ledbox(Lightbox) lar, Organizasyonlarda, Avm içi etkinlikler, Sinema salonları, Outdoor etkinlikleri, yurt içi ve yurt dışı fuar standlarında, Otel fuarları ve kongre fuarlarda yoğun kullanım olan her alanda rahatca kullanılabilmektedir. Örümcek standlardan çok daha kullanışlı ışıklı ve ışıksız alternatifleri ile belirli ebatlara kadar çanta şeklinde üretimlerini yapabiliyoruz.

Kurulumu Nasıldır?

Modüler lightboxlar adındanda anlaşılacağı gibi modüler yapıya sahip, alet ve usta gerektirmeden kurulum yapmaya uygundur. Her kesimden insanın kurulumunu kolayca yapabileceği modüler Ledbox ürünlerimi ışıklı ve ışıksız alternatifi ile sunulabilmektedir. Yaygın kullanım olarak yurtdışı organizasyonların vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Özel Moduler Lightbox Talebiniz mi Var ?

Whatsapp Üzerinden Yazın

Hiç beklemeden Whatsapp üzerinden anında bilgi alın.

TOP
× Bize Ulaşın.